5 sposobów na to, aby być nieszczęśliwym

  • przez

Nie ruszaj się

Spędzaj jak najwięcej czasu w pomieszczeniu, nie wychodź na słońce, pod żadnym pozorem nie próbuj żadnych ćwiczeń. Jak najwięcej czasu spędzaj w sypialni, gdzie będziesz spać jeść i zostawiać wszystko w zasięgu ręki.

Nie wysypiaj się

Chodź do łóżka o zupełnie różnych godzinach, zarywaj noce. W inne dni śpij do południa. Dorób się bezsenności i nie zastanawiaj się jak sobie pomóc.

Spędzaj jak najwięcej czasu przed monitorem, zwłaszcza wieczorami

Odciągną cię od szalonej myśli o wyjściu na zewnątrz lub spotkaniu się z prawdziwymi znajomymi. Stosuj najlepiej przed snem, dzięki czemu będzie Ci trudniej zasnąć. Oglądaj na social media jak inni są szczęśliwi.

Skup się na negatywach

Czytaj tragiczne sensacyjne informację, oglądaj smutne seriale. Szukaj dziury w całym i pretekstu żeby się nie zaangażować. Krytykuj, oceniaj i bądź zawiedziony, że nic się nie zmienia.

Stawiaj sobie nieosiągalne cele

Gdy mimo wszystko zaskoczy Cię chęć do działania, stawiaj sobie wyzwania i cele, które są nierealne do osiągnięcia. Myśl o tym co mają gwiazdy w Twojej dziedzinie i frustruj się czemu jeszcze tam nie jesteś. Czekaj na muzę i motywację, jeśli nie przyjdzie…no cóż lepiej się nie angażować.

Zainspirowane:

https://www.youtube.com/watch?v=LO1mTELoj6o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.